O blogu

 

Tomiska na Tydzień …albo krócej – blog książkowy

Kim jesteśmy?

Osobami, które chętnie zaglądają do książek, choć na co dzień zajmują się drukiem 3D i szeroko rozumianym marketingiem internetowym: tworzeniem witryn, audytem oraz pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych,  prowadzeniem profili w social mediach, obsługą i pozycjonowaniem Google moja firma, copywritingiem. W ofercie znajduje się też link building. Ten blog książkowy, to nowy projekt szczecińskiej firmy Waldemar Wasilewski Bitemedia.

Dlaczego?

Na ludzkie życie składają się nie tylko praca i obowiązki, ale również pasje. Czytanie książek i poszerzanie wiedzy w ten sposób może być jedną z nich. Są też ludzie, dla których tworzenie nowych światów literackich, przybliżanie spojrzenia na przeszłość, teraźniejszość oraz snucie wizji przyszłości jest pracą, którą wykonują z pasją, ciekawie i ze znakomitym efektem – przyciągają czytelników. Ich książki z przyjemnością Wam zaproponujemy. Znajdziecie tutaj także najświeższe wiadomości i publicystykę dla nieuleczalnie zaczytanych.

Kto?

Pisać dla Was będzie poetka, prozatorka, blogerka i copywriterka, Edyta Edis Anonima Rauhut, której rynek książkowy jest dobrze znany. Jej dotychczasowe publikacje możecie na blogu Edis Anonima Art oraz w prasie – nie tylko na temat literatury. Są tacy, których przerażają opasłe tomiska, a inni pochłaniają je jeszcze przed śniadaniem – nasza redaktorka należy do tej drugiej grupy.

Zapraszamy zaczytanych i tych, których książki dopiero wciągną!